Merhaba Van 100.Yıl Üniversitesi

Rhinoplasty School'un ortaya çıkış amacı, yıllardır edindiğim tecrübelerimi meslektaşlarımla paylaşmaktı. Özellikle de henüz mesleğinin başında olan; araştıran, değişime ve yeniliğe açık meslektaşlarımla. Bugüne kadar yurt dışında ve yurt içinde sayısız toplantıya katılıp sunum yaptım. Hepsinin yeri ayrı tabiki. Yakından takip edenler bilir; Rhinoplasty School her yıl bir defa İstanbul'da, bir defa da Anadolu'nun bir başka kentinde düzenlenir. Bugüne kadar Diyarbakır, Adana, Sivas, İzmir, Kayseri'de düzenlediğimiz toplantılar yüksek katılımlı ve oldukça verimli geçti. Bu sayede, başından beri çıkış noktasındaki amacımızdan sapmamış olduk. Şuna inandım bu zamana kadar; bir şey yapacaksam bundan öncelikle en yakın çevrem faydalanmalıydı. Dünyada titrini ispat etmiş meslektaşlarımla bir arada olmak da, İstanbul'da düzenlediğim toplantılar da çok şey kazandırdı bana ama üniversite toplantılarının verdiği mutluluk başkaydı her zaman. Bu keyfi devam ettirmek için yarın Rhinoplasty School'un 14. toplantısını düzenlemek için "Van 100.Yıl Üniversitesi"nin davetlisi olarak yola koyulacağız. Yolumuz açık olsun😊

 

The purpose of the Rhinoplasty School was to share my experience I gained through the years with my colleagues. 
Especially, with the colleagues who are at the beginning of their profession, constantly researching and open to change and innovations. 
Up until today, I have participated in numerous meetings where I involved in presentations both abroad and in the country. 
They all have different meanings for me, of course. 
Those who follow closely would know; Rhinoplasty School is held once a year in Istanbul and once in another city of Anatolia. 
Uo to the present, the meetings we have organized in Diyarbakır, Adana, Sivas, İzmir and Kayseri highly participated and productive. 
By courtesy of this point, we have not deviated from our goal since the beginning. 
What I have always believed is that if I was to do something, those who are closest to me should benefit from it in the first place. 
Being together with colleagues who have proved their titles in the world, as well as the meetings that I have organized in İstanbul, have earned me a lot, but the joy that the University meetings gave was always there. 
We will set off tomorrow as invitees to "Van 100.Yıl Üniversitesi" to organize the 14th meeting of the Rhinoplasty School to continue to enjoy these feelings. 
Godspeed

NAMIK ERGİN